SAKARYA
HENDEK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
SATRANÇTA YENİYÜZYIL İLKOKULU FARKI
![SATRANÇTA YENİYÜZYIL İLKOKULU FARKI](/meb_iys_dosyalar/2019_01/02140706_IMG-20190102-WA0003.jpg)
22-23 Aralık 2018 tarihlerinde Yenikent Spor Salonunda düzenlenen satranç turnuvası yoğun bir katılımcı sayısı ile tamamlandı. Yeniyüzyıl İlkokulu’dan 9 öğrenci turnuvaya katıldı. Sakarya İl müsabakalarında 1-B sınıfı öğrencisi Taha SAKAL 2012 doğumlular arasından il 3. olmuştur. Öğrencimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.