SAKARYA
HENDEK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Fazilet DURMUŞ, öğrenci velimizi ziyaret etti
![Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Fazilet DURMUŞ, öğrenci velimizi ziyaret etti](/meb_iys_dosyalar/2019_04/03135717_k_02230528_c062e9a4-e5c8-4d08-9f3c-f55afc30a3.jpg)
Sakarya İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Fazilet DURMUŞ ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Sabri DOĞAN ile birlikte Yenimahalle Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinden Aysun KURKUT´u evinde ziyaret etti. Aile ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Fazilet DURMUŞ; her öğrencinin çok değerli olduğunu öğrencilerin en iyi eğitimi almaları adına her konuda yardımcı olacaklarını ifade etti.