SAKARYA HENDEK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRLÜĞÜMÜZ VE KIZILAY İŞBİRLİĞİ İLE HALEP’E YARDIM

Hendek’te bulunan Okul ve Kurumlardan toplanan ayni ve nakdi yardımlar Kızılay eliyle Halep’e ulaştırılacak.
MÜDÜRLÜĞÜMÜZ VE KIZILAY İŞBİRLİĞİ İLE HALEP’E YARDIM

Müdürlüğümüz ve Kızılay işbirliği ile Halep’e yönelik yardım kampanyası kapsamında Hendek’teki Okullarda bulunan İdareci, Öğretmen ve Öğrencilerin katkılarıyla toplamda 44.576.70 TL nakdi ve ayni yardım toplandı.

Temsili yardım çekini Bağatlı’ya teslim eden Kaymakam Sayın Orhan BURHAN, kampanyaya destek verenlere teşekkür ederek, önemli olan yardımın büyüklüğü ve küçüklüğü değil, önemli olan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün,Okullarımızın ve İnsanlarımızın bu dram karşısında gösterdiği hassasiyettir diye konuştu.

Hendek Kızılay Şube Başkanı Sayın  Sami BAĞDATLI yardım kampanyasına destek veren Hendek Milli Eğitim Müdürlüğü, Okul Müdürleri, Öğretmenler, Öğrenciler ve destek veren herkese teşekkür ederek Hendek Kaymakamı Sayın  Orhan BURHAN ve Hendek İlçe Milli Eğitim Müdürü  Sayın Sabri DOĞAN’a plaket takdim ederek Kızılay’ın Hendek’teki çalışmaları hakkında bilgi verdi.

 

 

06-02-201706-02-201706-02-2017

Başpınar Mahallesi Şehit Savcı Mehmet Selim KİRAZ Caddesi No9 Hendek/SAKARYA - 0 264 614 60 64

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.