SAKARYA
HENDEK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MİLLİ SAVUNMA ÜNİVERSİTESİ TANITIMLARI YAPILDI
![MİLLİ SAVUNMA ÜNİVERSİTESİ TANITIMLARI YAPILDI](/meb_iys_dosyalar/2019_02/21171954_20190221_145630.jpg)
Milli Savunma Üniversitesi (MSÜ)´ne bağlı Harp Okulları ile Astsubay Meslek Yüksekokullarının; ilçemiz ortaöğretim okullarında eğitim gören 12.sınıfında öğrenim gören öğrencilere tanıtılması ve tercih-seçim-eğitim süreçleri hakkında bilgi verilmesi maksadıyla Deniz Harp Okulu Komutanlığı tarafından ilçemiz Ticaret Merkezi Çok Amaçlı Salonunda bilgilendirme semineri yapılmıştır.