SAKARYA
HENDEK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MART AYI DÖGEP ÇALIŞMASI GERÇEKLEŞTİ
![MART AYI DÖGEP ÇALIŞMASI GERÇEKLEŞTİ](/meb_iys_dosyalar/2021_04/01140529_bab16849-0ca3-4b18-a318-e4467b2214c3.jpg)
DÖGEP projesi kapsamında yaptığımız eğitim toplantılarımızdan "Dezavantajlı ve risk altındaki öğrencilere yönelik rehberlik çalışmalarında DKAB öğretmenlerinin rolü temalı Mart ayı toplantısını 31.03.2121 çarşamba günü saat 17.00-17.40 arasında Zoom Uygulaması üzerinden çevrimiçi olarak Hendek Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Dersi Öğretmenleriyle birlikte yapılmıştır.