SAKARYA
HENDEK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kaymakam Bey Yeşilvadi İlkokulu ve Ortaokulumuzu Ziyaret Etti.
Hendek Kaymakamı Sayın Orhan BURHAN okul ziyaretlerine devam ediyor.![Kaymakam Bey Yeşilvadi İlkokulu ve Ortaokulumuzu Ziyaret Etti.](/meb_iys_dosyalar/2017_04/06134110_IMG-20170406-WA0006.jpg)
Hendek Kaymakamı Sayın Orhan BURHAN Yeşilvadi İlkokulu ve Yeşilvadi Ortaokulumuzu ziyaret etti. Ziyarette İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Sabri DOĞAN´da bulundu. Ziyarette sınıfları gezen Kaymakam Sayın Orhan BURHAN öğrenci ve öğretmenlerle sohbet etti. Daha sonra idarecilerden okul hakkında bilgi alan Kaymakam Sayın Orhan BURHAN, başarılar dileyerek okuldan ayrıldı.