SAKARYA HENDEK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İMAM HATİP ORTAOKULLARI ARASI KUR´AN-I KERİM´İ GÜZEL OKUMA YARIŞMASI YAPILDI

Hendek Merkez Büyük Camii’nde öğlen namazı öncesi Hendek İmam Hatip Ortaokulu öğrenciler arasında Kuran okuma yarışması Finali yapıldı. Okulda ön elemesi yapılan yarışmada finale kalan Berzah ATABEK, Mahir AÇIKLIK, Selman Hakan TOPAÇ, Beytullah BİLGİÇ, Metehan DANYERİ, Yusuf Eren TAZİM, Enes BAŞÇELİK ve Eyüp Sabri PARLAK aralarında kıyasıya yarıştılar.
İMAM HATİP ORTAOKULLARI ARASI KUR´AN-I KERİM´İ GÜZEL OKUMA YARIŞMASI YAPILDI

Yarışmanın Jurisinde  Hendek Müftüsü Abdurrahman ŞAHİN, Okul Müdürü Yunus DOĞAN, Yeni Mahalle Camii İmamı Arif TÜRK, Hendek İmam Hatip Lisesi Meslek Dersi Öğretmeni Fatih ATEŞ, İmam Hatip Ortaokulu Meslek Dersi Öğretmeni Mustafa DEMİRTAŞ  görev aldı. Jüri karşısında yarışan öğrenciler dinleyenlere duygu dolu anlar yaşattılar.  En güzel şekilde kuran okuyan 8 öğrenci altın ödülü ile ödüllendirildi.

 


Hendek Müftüsü Abdurrahman ŞAHİN  il ilçe Milli Eğitim Müdürü Sabri DOĞAN“Eğitime ve eğitimciye her zaman destek veriyoruz ve bundan sonra da vereceğiz. Geleceğimiz olan çocuklarımızın, değer yargılarına sahip çıkan, inancını bilen, yaşayan ve yaşatan bir nesil olması için uğraşıyoruz. Onların rahatça eğitim almaları ve moralli olmalarını önemsiyoruz. Öğretmenlerimize ne kadar görev düşüyorsa bize de görevler düşmektedir. Biz de öğrencilerimizin her zaman yanındayız. Kuran-ı Kerimi güzel okuma yarışmasını tertip eden Hendek İmam-Hatip Ortaokulu Müdür ve Öğretmenlerine teşekkürü bir borç biliyoruz” dediler.

22-04-201622-04-201622-04-201622-04-2016

Başpınar Mahallesi Şehit Savcı Mehmet Selim KİRAZ Caddesi No9 Hendek/SAKARYA - 0 264 614 60 64

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.