SAKARYA
HENDEK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜN TAZİYE MESAJI
![İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜN TAZİYE MESAJI](/meb_iys_dosyalar/2020_08/25162531_06205609_31115714_TAZYYE_MESAJI.jpg)
Cumhuriyet İlkokulu Sınıf Öğretmeni Zülfikar ÇANKAYA'nın eşi, Uzuncaorman Murat Nişancı İlkokulu Sınıf Öğretmeni Sümeyye ÇANKAYA vefat ettiğini derin üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayım. Sümeyye Öğretmenimize Cenab-ı Allah'tan rahmet; ailesine, yakınlarına sabrı cemil ve millî eğitim camiamıza başsağlığı diliyoruz.
Sabri DOĞAN
İlçe Milli Eğitim Müdürü