SAKARYA HENDEK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri DOĞAN´ın Berat Kandili Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri DOĞAN´ın Berat Kandili Mesajı

Allah-ü Teâlâ’nın sonsuz rahmet, lütuf ve mağfiretiyle tecelli ederek kullarına bağışlanma kapılarını ardına kadar araladığı, müminlerin dualarına icabet ettiği, yapılan ibadetlerin kat kat fazlasıyla mükâfatlandırıldığı, Mübarek Ramazan ayının habercisi ve müjdeleyicisi Berat Kandiline ulaşmanın mutluluğu ve sevincini yaşamaktayız.

Bu feyizli gece, insanların kendilerini ve yaptıklarını bir kez daha gözden geçirmesi ve sorumluluklarını hatırlaması bakımından bir fırsattır. Berat Kandili vesilesiyle ailemiz, çevremiz, milletimiz ve bütün insanlığa karşı olan görev ve sorumluluklarımızı yeniden hatırlayalım. Tüm dünyada eza ve cefa çeken Müslüman kardeşlerimizi de dualarımızdan eksik etmeyelim. Bu fırsat kapısının açıldığı manevi iklimin hem ülkemizde hem de bölgemizde yaşanan acılara çare olması, çağın getirdiği sıkıntılarla bunalan ruhlara, manevi hayatın ihmaliyle daralan kalplere şifa olmasını diliyorum.

Bu duygularla Hendekli Hemşehrilerimin başta olmak üzere tüm İslâm Âleminin Berat Kandilini kutluyor, bu mübarek gecenin vesilesiyle aramızdaki gönül bağlarını, birlik ve beraberliği daha da güçlendirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.

Başpınar Mahallesi Şehit Savcı Mehmet Selim KİRAZ Caddesi No9 Hendek/SAKARYA - 0 264 614 60 64

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.