SAKARYA HENDEK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Mevlüt KUNTOĞLU’ndan İlçemize Ziyaret

2015-2016 Eğitim Öğretim yılının ikinci döneminin başlamasıyla birlikte eğitim ziyaretlerine devam eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mevlüt KUNTOĞLU İlçemizde bir dizi ziyarette bulundu.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Mevlüt KUNTOĞLU’ndan İlçemize Ziyaret

İlçemiz ziyaretinde İlçe Kaymakamı Sayın İdris AKBIYIK ve Belediye Başkanı Sayın İrfan PÜSKÜLLÜ’yü makamlarında ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın  Mevlüt KUNTOĞLU daha sonra TEOG’da Türkiye birincisi çıkaran Hendek İmam Hatip Ortaokulu’nu ziyaret etti.

Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Sabri DOĞAN ile İl Milli Eğitim Şube Müdürü Sayın Engin KAHRAMAN´ın da eşlik ettiği ziyaretlerde eğitim çalışmalarıyla ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

Hendek İmam Hatip Ortaokulu ziyaretinde okul idaresinden eğitim ve öğretim faaliyetleri hakkında bilgiler alan İl Milli Eğitim Müdürümüz Kuntoğlu sınıfları gezerek öğrencilerle sohbet etti ve tavsiyelerde bulundu. Eğitim kalitesinin önümüzdeki yıllarda daha da artacağına inandığını belirten Kuntoğlu, TEOG sınavında tam puan alarak Türkiye birincisi olan 8-D sınıfı öğrencilerinden Rabia Nisa Kalkan’ı bir kez daha tebrik etti. Tüm öğrencilere örnek olan bu başarıya ulaşmanın zor olmadığını ancak başarının bir ekip işi olduğunu vurgulayan İl Milli Eğitim Müdürümüz Mevlüt Kuntoğlu 7.sınıfları ziyareti sırasında öğrencilerden gelecek yıl bu başarının daha da arttırılması için söz aldı. Peygamber Efendimizin “Allah katında amellerin en makbulü az da olsa devamlı olarak yapılanıdır” hadis-i şerifini öğrencilere hatırlatan İl Milli Eğitim Müdürümüz Kuntoğlu başarının sürekli hale getirilmesini istedi. Öğretmenler ile de bir toplantı yapan İl Milli Eğitim Müdürümüz, İlçe Milli Eğitim Müdürü başta olmak üzere özverili çalışmalarından dolayı okul idaresini ve öğretmenleri ayrı ayrı tebrik etti.

 

12-02-201612-02-201612-02-201612-02-201612-02-201612-02-201612-02-201612-02-2016

 

Başpınar Mahallesi Şehit Savcı Mehmet Selim KİRAZ Caddesi No9 Hendek/SAKARYA - 0 264 614 60 64

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.