SAKARYA
HENDEK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Sakarya Girişimcilik ve İnsan Kaynakları Fuarını (SAGİF-2019) Ziyaret Ettiler
![Sakarya Girişimcilik ve İnsan Kaynakları Fuarını (SAGİF-2019) Ziyaret Ettiler](/meb_iys_dosyalar/2019_04/25150223_IMG-20190425-W0A0008.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sabri DOĞAN, Şube Müdürü Mehmet ARSLAN ve ilçemizdeki mesleki ve teknik anadolu lisesi müdürleri ile birlikte Kent Meydanındadüzenlenen Sakarya Girişimcilik ve İnsan Kaynakları Fuarını (SAGİF-2019) ziyaret ettiler. Ziyaretlerinde firma temsilcileri ile görüş alışverişinde bulundular.