SAKARYA HENDEK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OKULLARIMIZIN ERASMUS + AVRUPA BİRLİĞİ PROJE BAŞARISI

2018 yılı Erasmus+ Ana Eylem 1 (KA1) Okul Eğitimi Personel Hareketliliği Faaliyeti kapsamında sunulan proje tekliflerinin değerlendirme süreci tamamlanmıştır. Türkiye Ulusal Ajansına Türkiye Genelinde 4019 proje teklif edilmiş olup, bunlardan 166 proje teklifi hibe desteği almaya hak kazanmış, 101 proje teklifi yedek olarak belirlenmiştir.
OKULLARIMIZIN ERASMUS + AVRUPA BİRLİĞİ PROJE BAŞARISI

İlçemiz okulları 2018 yılı Erasmus+ Ana Eylem 1 (KA1) Okul Eğitimi Personel Hareketliliği Faaliyeti kapsamında, Hendek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü “Kaynaştırma Eğitiminde Yenilikçi Yaklaşımlar”,  Cumhuriyet İlkokulu “Eğitimde Yenilikçi Yaklaşımlar: 21. Yüzyıl Pedagojisi” ve Şehit Ali Gaffar Okkan Ortaokulu “Haydi Gel Bizimle Ol!” adlı projeleri ile hibe desteği almaya hak kazanmıştır. Hibe desteği alan projeler ile 60 öğretmenimiz yurt dışı eğitim faaliyetinde bulunacaklardır.

Yeni Mahalle Anaokulu “Merak Et, Keşfet, Öğren” adlı projesi ile 2018 yılı Erasmus+ Ana Eylem 1 (KA1) Okul Eğitimi Personel Hareketliliği Faaliyeti kapsamında ve Yeni Mahalle Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi “Kız Öğrencilerimizin Mesleki Eğitimde Almanya Deneyimi” adlı projesi ile Erasmus+ Programı Mesleki Eğitim Öğrenici ve Personel Hareketliliği kapsamında yedek olarak belirlenmiştir. Bu projelerin kabul olması durumunda öğretmen ve öğrencilerimiz yurt dışı eğitim faaliyetinde bulunacaklardır.

Hendek İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Mustafa ÇUHADAR, projelerin hazırlanmasında emeği geçen Şube Müdürü Bedir BAYRAM’a , okul idarecileri ve öğretmenlerine tebrik etti ve projelerin hayırlı olmasını diledi.

 

01-08-201801-08-201801-08-201801-08-2018

Başpınar Mahallesi Şehit Savcı Mehmet Selim KİRAZ Caddesi No9 Hendek/SAKARYA - 0 264 614 60 64

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.