SAKARYA HENDEK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Coşkuyla Kutlandı.

Hendek’te 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Hendek Yeni Kapalı Spor Salonunda coşkuyla kutlandı.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Coşkuyla Kutlandı.

Hendek Yeni Kapalı Spor Salonunda yapılan kutlama törenine Hendek Kaymakamı Sayın  Orhan BURHAN, Hendek Belediye Başkanı Sayın İrfan PÜSKÜLLÜ, Hendek Emniyet Müdürü Sayın İsmail BAŞ, Hendek Garnizon Komutanı J. Yzb. Deniz KÜN, İlçe Spor Müdürü Sayın Süleyman AKICI, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Sayın Bedir BAYRAM, Okul Müdürleri, Öğretmenler, Vatandaşlar ve Öğrenciler Katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal marşı okunması ile başlayan tören Hendek Kaymakamı  Sayın  Orhan Burhan ve Hendek Belediye Başkanı  Sayın İrfan PÜSKÜLLÜ’nün çocukların Bayramlarını kutlamasıyla devam etti.

Hendek İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Bedir BAYRAM günün anlam ve önemini belirten konuşmasında, Bugün Cumhuriyet’in temellerinin atıldığı yer olan ilk Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 97. Yılını kutluyoruz diyerek Öğrencilere seslendi.

 Konuşmaların ardından Öğrenciler tarafından şiirler, folklor gösterileri ve Okullar arası yumurta ve halat çekme yarışmaları yapıldı. Yarışmalar sonucunda dereceye giren Okullar ve Öğrencilerin madalyalarını ve hediyelerini Hendek Kaymakamı Sayın Orhan BURHAN, Hendek Belediye Başkanı  Sayın İrfan PÜSKÜLLÜ ve Hendek Emniyet Müdürü İsmail BAŞ tarafından verildi.

Yeni Kapalı Spor Salonunun 23 Nisan gösterileri ile dolduğu gözlerden kaçmadı.

Tören yarışmada dereceye giren Okullar ve Öğrencilere madalya ve hediyelerinin verilmesinin ardından sona erdi.

 

24-04-201724-04-201724-04-201724-04-2017

 

 

 

 

 

Başpınar Mahallesi Şehit Savcı Mehmet Selim KİRAZ Caddesi No9 Hendek/SAKARYA - 0 264 614 60 64

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.