SAKARYA HENDEK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yenimahalle Anaokulu´ndan 18 Mart Şehitleri Anma Programı

Hendek Yenimahalle Anaokulu 18 Mart “Şehitleri Anma Programı” için bugün Bayraktepe Şehitliğindeydi.  lçe Milli Eğitim Müdürü, Şube Müdürleri ve Okul Müdürlerinin değerli katılımları ile gerçekleşen programda duygulu anlar yaşandı. 
Yenimahalle Anaokulu´ndan 18 Mart Şehitleri Anma Programı

 

Program saygı duruşu ve İstiklal Marşının ardından Okul Müdürü Nuriye ÜNAL’ ın konuşması ile başladı. Sonrasında  5 yaş  çocukları minik yürekleriyle bayrak şiirini, şehit şiirini ve İstiklal marşını coşkuyla okudu. Ardından “Şehitler ölmez vatan bölünmez sloganıyla yürüyüş yapıp anıtın önüne gelerek minik ellerini açarak  Fatiha süresini şehitlerin ruhuna armağan ettiler ve birer kırmızı karanfiller ve  hafta boyunca yaptıkları resimleri anıtın önüne bıraktılar.

Yenimahalle Anaokulu öğrencileri, bu vatan topraklarında canını seve seve feda eden şehitlerimize vatan ve gönül borçlarını ödemek üzere programı coşkuyla gerçekleştirdiler.

 

21-03-201721-03-201721-03-201721-03-2017

Başpınar Mahallesi Şehit Savcı Mehmet Selim KİRAZ Caddesi No9 Hendek/SAKARYA - 0 264 614 60 64

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.