SAKARYA HENDEK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN PERVİN TÖRE İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ

 İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Pervin TÖRE, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Sayın Engin  KAHRAMAN,  Sayın Alican AKDOĞAN ve Sayın Yüksel HAMZAOĞLU ile birlikte ilçemizi ziyaret etti. 
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN  PERVİN TÖRE İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ

 

 

İlk olarak İlçemizde açılması planlanan Kız İmam Hatip Ortaokulu binasını gezdi. Binada incelemelerde bulunan Sayın Pervin TÖRE daha sonra Hendek İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret etti.

 

Ziyaretinde okulumuzu gezerek, okul idaresi  ve çalışanlar ile bir araya gelen İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın TÖRE, okulumuzun çalışmaları, Yabancı Dil ile E-Edep projeleri hakkında  Okul Müdürü Yunus DOĞAN´dan bilgi aldı ve çalışanlar ile sohbet etti.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Töre, okulda yürütülen projelerle kurumsal kültürün oluşturulduğunu, bunun akademik, sosyal-kültürel başarılarla ortaya konulduğunu ve okulumuzun Sakarya’da bir marka okul haline geldiğini belirterek başarılarla dolu bir eğitim-öğretim yılı temennisiyle okulumuzdan ayrıldı.

 

 

 

07-04-201707-04-201707-04-201707-04-201707-04-2017

Başpınar Mahallesi Şehit Savcı Mehmet Selim KİRAZ Caddesi No9 Hendek/SAKARYA - 0 264 614 60 64

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.