SAKARYA HENDEK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

4. SINIF ÖĞRENCİSİ İLAYDA KARACA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ OLDU

  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlamaları dolayısıyla bu sene müdürlüğümüz Prof. Dr. İsmail Cerrahoğlu İlkokulunu ağırladı. Okul Müdürü Numan DURSUN ve sınıf Öğretmeni Burcu Tarhan KILINÇ eşliğinde İlayda KARACA, Ömer Faruk ELTUTAN ve Cemre NAZ ZEYTİN isimli öğrenciler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret ettiler.
4. SINIF ÖĞRENCİSİ İLAYDA KARACA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ OLDU

 

 

Prof. Dr. İsmail Cerrahoğlu İlkokulundan 4/A sınıfı öğrencisi İlayda KARACA Milli Eğitim Müdürünün koltuğuna oturdu. Öğretmen olmak istediğini söyleyen KARACA Milli Eğitim Müdürü olarak okul bahçesinde çocuk parkı yapılması, sınıflara akıllı tahtaların takılması, gezerek öğrenmenin yaygınlaştırılmasını, sosyal ve kültürel etkinliklerin arttırılmasını, Sakarya’yı tanıtıcı gezilerin yapılmasını, derslerde kullanılacak materyallerin teminini, futbol sahası, voleybol sahası ve basketbol sahası için gerekli araç ve gereçlerin temin edilmesini istedi.

3/A sınıfı öğrencisi Ömer Faruk ELTUTAN, inşaat mühendisi olacağını, binalara boğulan şehirlerin nefes alır hale getirecek projelere imza atacağını, ayrıca mahalle aralarına yeşil alanların ve çeşmelerin yaygınlaştıracağını söyledi.

2/A sınıfından Cemre NAZ ZEYTİN, sınıf öğretmeni olacağını, gelecek nesillere bilgi aktaracağını ve örnek bir öğretmen olmak istediğini söyledi.

 

 

22-04-201622-04-201622-04-201622-04-201622-04-201622-04-2016

Başpınar Mahallesi Şehit Savcı Mehmet Selim KİRAZ Caddesi No9 Hendek/SAKARYA - 0 264 614 60 64

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.