SAKARYA HENDEK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Kaymakamımız Köy Okullarını Ziyaret Etti

Hendek Kaymakamı Sayın İdris AKBIYIK ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Sabri DOğan ile birlikte Kocatöngel, Soğuksu okullarını ziyaret etti.
İlçe Kaymakamımız Köy Okullarını Ziyaret Etti

 

Öncelikle AKV Kocatöngel İlk ve Orta Okulunu ziyaret eden Kaymakam AKBIYIK,  2. Sınıf öğrencilerine kitap dağıttıktan sonra ortaokul öğrencileriyle sohbet etti. Mahalle sakinleri ile bir süre sohbet etti.

Sakarya ilinde 8. Sınıflarda Matematik ortalamasında 1. olan ve Fen ortalamasında 3. olan başarılı olan Kocatöngel AKV  Ortaokulu öğrencilerini kutlayan Kaymakam AKBIYIK, öğrencilere başarılarının devamlı olması dileklerinde bulunarak bundan sonraki sınavlarda da başarı ortalamalarını artırarak devam etmelerini beklediğini söyledi.

Akbıyık, öğrencilere başarılı olmak için çok kitap okumak ve çok çalışmak gerektiğini ifade etmesinin ardından okul idarecileri ve öğretmenlerle sohbet etti.

Kaymakam Akbıyık daha sonra Soğuksu mahallesinde bulunan okulu ziyaret etti. Sınıfları tek tek dolaşan Kaymakam Akbıyık öğrencilere kitap hediye ederek, okul hakkında bilgiler aldı. Öğretmen ve öğrencilerle bilgi alış verişinde bulundu.

 

 

14-04-201614-04-201614-04-2016

Başpınar Mahallesi Şehit Savcı Mehmet Selim KİRAZ Caddesi No9 Hendek/SAKARYA - 0 264 614 60 64

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.