SAKARYA HENDEK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yeniyüzyıl İlkokulu’nda Satranç Atölyesi açıldı.

Yeniyüzyıl ilkokulu yeniliklerine SATRANÇ ATOLYESİ ile devam ediyor. Okulun öğretmenleri Eşref Karabeke ve Özay Özkan’ın büyük istek ve katkıları ile SATRANÇ ATOLYESİ öğrencilerin hizmetine sunuldu.
Yeniyüzyıl İlkokulu’nda Satranç Atölyesi açıldı.

Açılışa İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri Doğan, Şube Müdürü Bedir Bayram, Noksel İlkokulu Müdürü İsmail Alçorba, Mustafa Asım İlkokulu Müdürü Mustafa Taşlıoğlu katıldılar. Açılışta konuşma yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri Doğan: Okullarda böyle atölyelerin yaygınlaşmasını, öğrenciyi sosyal açıdan geliştirecek faaliyetlerin artırılması gerektiğini söyledi. Okul Müdürü Mehmet Kılıç Emeği geçen öğretmenlerimizden özelliklede Eşref Karabeke ve Özay Özkan’a, açılışa katılan İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri Doğan’a Şube Müdürü Bedir Bayrama ve katılan okul müdürlerine teşekkür etti. Ayrıca Okul Müdürü Mehmet Kılıç İlkokullar Arası Satranç Turnuvasının Mayıs ayı içerisinde Yeniyüzyıl ilkokulunda yapılacağını duyurdu.

 

 

06-04-201606-04-201606-04-201606-04-2016

 

 

 

Başpınar Mahallesi Şehit Savcı Mehmet Selim KİRAZ Caddesi No9 Hendek/SAKARYA - 0 264 614 60 64

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.