SAKARYA
HENDEK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kazanım İzleme Sınavı Değerlendirme Toplantısı Yapıldı
![Kazanım İzleme Sınavı Değerlendirme Toplantısı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2022_10/11114037_photo_2022-10-11_11-39-29.jpg)
2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Kazanım İzleme Sınavı Uygulama esasları ile 06.10.2022 tarihinde yapılan Kazanım İzleme Sınavı ile ilgili; İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Engin Kahraman başkanlığında ilçemizdeki liselerin müdürleri ile sınav sonuçları ve ilçemizin genel durumuyla ilgili değerlendirme yapıldı.