SAKARYA HENDEK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sabri DOGAN'dan eTwinning Projesinde Başarılı Olan Eğitimcilere Kalite Ödülü

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sabri DOGAN'dan eTwinning Projesinde Başarılı Olan Eğitimcilere Kalite Ödülü

 

 Kalite Etiketi Sertifikası almaya hak kazanan okul müdürü ve sorumlu öğretmen İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri Doğan'ı makamında ziyaret etti.

 

Avrupa'da okul ortaklıklarının kurulması, bilişim teknolojilerinin eğitim öğretim faaliyetlerinde kullanılmasının yaygınlaştırılması, yenilikçi öğretim yöntem ve tekniklerinin Avrupa'da öğretmenler arası paylaşımının sağlanması, öğrenci ve öğretmenlerin bilişim teknolojilerini ve yabancı dili kullanma becerilerinin artırılması amacıyla kurulan eTwinning, Türkiye faaliyetleri kapsamında Hendek 'te yürüttüğü başarılı projeler sonucunda kalite etiketi sertifikası almaya hak kazanan öğretmen ve okul müdürü ne sertifikaları Sabri DOĞAN tarafından verildi.

 

  Sertifika törenine katılan; Ziya Gökalp Ortaokulu müdürü Özgür BAYLAN ve Fen Bilgisi öğretmeni M.Emin KEKLİK 2019 yılında gerçekleştirdikleri eTwinning projelerinde başarı elde ederek Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü tarafından Ulusal ve Avrupa Kalite Etiketi sertifikası almaya hak kazandılar.

 

Sabri DOĞAN"bu tür projelerin öğrencilerimizin dil öğrenimine katkı sağlayan araçlardan biri olduğunu ve öğrencilerimizin proje üretmeleri konusunda teşvik edilmeleri gerektiğini, proje yapmanın ve proje uygulamanın çok önemli bir iş olduğunu belirterek Türkiye olarak güzel ve uygun projeler yaparsak, kaynakları kullanabiliriz, onun için eğitim adına yapılan projeleri ilcemiz adına önemsiyoruz, bu vesileyle hepinize teşekkür ediyorum."dedi.

 

Daha sonra, Sabri DOĞAN sertifika almaya hak kazanan öğretmen ve okul müdürlerini tebrik etti, başarılarının devamını diledi.

 

 

17-12-202017-12-202017-12-202017-12-202017-12-202017-12-202017-12-202017-12-2020

 

Başpınar Mahallesi Şehit Savcı Mehmet Selim KİRAZ Caddesi No9 Hendek/SAKARYA - 0 264 614 60 64

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.