SAKARYA HENDEK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Sabri DOĞAN´ın İlköğretim Haftası Kutlama Mesajı

Milli Eğitim Müdürümüz Sabri DOĞAN´ın İlköğretim Haftası Kutlama Mesajı

Değerli öğretmenlerimiz, evlatlarımız pozitif bilimlerin yanında milli ve manevi değerlerimizi öğrenme ve yaşatmada üzerlerine düşen bütün görevleri saygı ve sevgi temelinde kendilerine amaç edinmişlerdir. Bu yüzden, Yeni nesil sizlerin eseri olacak, diyerek Mustafa Kemal Atatürk, bu ulvi düşünceyi vurgulamıştır.

Sevgili öğrencilerimiz, birlik ve beraberlik ruhu içinde, geleceği aydınlatan ayrı bir değer ve güneş olmaya devam edeceksiniz. 2023 hedeflerine ulaşmamızda en büyük sorumluluk ve görev siz gençlerimizindir.

Bizler de eğitim camiası olarak tüm imkanlarımızla öğretmenlerimizin, sevgili evlatlarımızın, velilerimizin, saygıdeğer halkımızın hizmetinde olmaya devam edeceksiniz.

Hepimizin ilköğretim Haftası'nı kutluyor, 2020-2021 eğitim öğretim yılınız ilçemiz başta olmak üzere miletimize,devletimize hayırlı olmasını başarılara vesile olmasını temenni ediyorum.

 

                          Sabri DOĞAN

                             İlçe Milli Eğitim Müdürü

Başpınar Mahallesi Şehit Savcı Mehmet Selim KİRAZ Caddesi No9 Hendek/SAKARYA - 0 264 614 60 64

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.