SAKARYA
HENDEK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZDEN SÜRPRİZ 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI ZİYARETİ
![İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZDEN SÜRPRİZ 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI ZİYARETİ](/meb_iys_dosyalar/2020_04/23115215_IMG-20200423-WA0017.jpg)
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Dolayısıyla; İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Sabri DOĞAN, Şube Müdürümüz Bedir BAYRAM ve Cumhuriyet İlkokulu Müdür Yardımcısı Hüsamettin NÜNÜKOĞLU ile birlikte Cumhuriyet İlkokulu 1/C Sınıfı öğrencisi Yağız MAKAK'ı evinde ziyaret ederek bayramını kutladı. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sabri DOĞAN ziyaretinde öğrencimize Şanlı Bayrağımızı ve Çeşitli hediyeler takdim ederek iyi dileklerde bulundu.