SAKARYA HENDEK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Huzurlu Okul, Güvenli Eğitim Toplantısı

İlki 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı başlamadan düzenlenen “Huzurlu Okul, Güvenli Eğitim” toplantılarının ikincisi Hendek Özel Eğitim Okulu toplantı salonunda yapıldı.
Huzurlu Okul, Güvenli Eğitim Toplantısı

Hendek Kaymakamı Sayın Orhan BURHAN başkanlığında yapılan toplantıya, İlçe Emniyet Müdürü Sevket İLHAN, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Deniz KÜN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sabri DOĞAN, Mahalle Muhtarları, Okul Aile Birliği Başkanları ve Okul Müdürleri katıldı.

Toplantıda okul güvenliği sunumunun ardından İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri DOĞAN ilçemizdeki okulların güvenlik durumları ile ilgili genel bilgi verdi. Daha sonra İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Deniz KÜN ve İlçe Emniyet Müdürü Sevket İLHAN kendi bölgelerinde bulunan okullar ve öğrenci taşıması ile ilgili aldıkları güvenlik tedbirlerini anlattılar.

İlçe Kaymakamı Sayın Orhan BURHAN yaptığı konuşmasında 2016-2017 Eğitim Öğretim yılı 1. döneminde çok büyük bir olumsuzluk yaşanmadığını ve 2. döneminde sorunsuz bir şekilde geçirilmesi için kolluk kuvvetleri ve İlçe Milli Eğiitm Müdürlüğü tarafından gerekli tebbirlerin alındığını söyledi.

Toplantı sonunda Mahalle Muhtarları ve Okul Aile Birliği üyelerinin dilek ve görüşlari alındı.

 

10-02-201810-02-201810-02-2018

Başpınar Mahallesi Şehit Savcı Mehmet Selim KİRAZ Caddesi No9 Hendek/SAKARYA - 0 264 614 60 64

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.