SAKARYA HENDEK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HENDEK'TE ULUSLARARASI SERTİFİKA/DİPLOMA PROGRAMLARI IGCSB, IB BAKOLORYA VE ADVANCED PLACEMENT PROGRAMLARI TANITIMI YAPILDI

HENDEK'TE ULUSLARARASI SERTİFİKA/DİPLOMA PROGRAMLARI IGCSB, IB BAKOLORYA VE ADVANCED PLACEMENT PROGRAMLARI TANITIMI YAPILDI

    İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ergüven ASLAN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sabri DOĞAN, Şube Müdürümüz Bedir BAYRAM, program tanıtımı yapan koordinatör ingilizce öğretmenleri ve ilçemizde faaliyet gösteren Atikehanım Anadolu Lisesi, Orhangazi Anadolu Lisesi ve Hendek Anadolu Lisesi'nin okul müdürleri ve ingilizce öğretmenleri tanıtım programına katılmıştır.

   Bahsi geçen okullarımızda uygulamaya konulması planlanan bu programlar ile talep eden öğrencilerimizin programın sonunda hak edilen Uluslararası geçerliliği olan sertifika ve diplomalar ile hem Türkiye'deki hem yurtdışındaki prestijli üniversitelere sınavsız geçiş yapabilecekler.

   Önümüzdeki günlerde bu okullarımızda velilerin katılımı ile ilgili programların tanıtımı gerçekleştirilecektir.

 04-09-201904-09-2019

Başpınar Mahallesi Şehit Savcı Mehmet Selim KİRAZ Caddesi No9 Hendek/SAKARYA - 0 264 614 60 64

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.