SAKARYA HENDEK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HENDEK KAYMAKAMLIĞI’NIN TANIŞMA VE BİLGİLENDİRME TOPLANTILARI DEVAM EDİYOR

Hendek İlçemizde eğitim-öğretim faaliyeti sürdüren bünyesinde okul öncesi sınıfı olan Okul Müdürleri, İlkokul Müdürleri ve  Okul Aile Birliği Başkanları ile Hendek Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu’nda Tanışma ve Bilgilendirme toplantısı yapıldı. 22 Şubat 2017 Çarşamba günü saat 11.00’da Hendek Kaymakamı Sayın Orhan BURHAN başkanlığında yapılan toplantıya Hendek İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri DOĞAN ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri katıldı.
HENDEK KAYMAKAMLIĞI’NIN TANIŞMA VE  BİLGİLENDİRME TOPLANTILARI DEVAM EDİYOR

Toplantıda İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri DOĞAN okulların mevcut durumları,ilçedeki öğretmen ve öğrenci sayıları, okulların ihtiyaçları, okulların fiziki durumları ve halihazırda yürütülen  projeler hakkında brifing verdi.

            Hendek Kaymakamı Sayın Orhan BURHAN İlçemize gelmekten duyduğu memnuniyetini belirttikten sonra öğretim yılı sonuna kadar tüm okulları ziyaret edeceğini belirtti. Okullarda verilen taşıma ve yemek hizmetlerinde de daha hassas olunması, herhangi bir şekilde denetim eksikliğine mahal verilmemesi gerektiğini söyledikten sonra okul müdürü ve okul  aile birliği başkanlarına söz verdi.

            Okul müdürlerinin ve  okul aile birliği başkanlarının ilettiği sorunların öncelik sırasına göre kısa bir sürede çözüme kavuşturulacağını ifade etti. Öncelikle; Kazımiye Cumhuriyet İlkokulu’nu, Şehit Mahmutbey Ortaokulu’nu ve Nuriye İlkokulu’nu hafta içinde ziyaret edeceğini söyledi. Toplantıda okullar ile ilgili dile getirilen problemlerin çözümü için çaba göstereceğini ifade eden Kaymakam Sayın Orhan Burhan, tüm katılımcıların göstermiş oldukları hassasiyete ve katılımlarından dolayı teşekkür ederek,başarılı bir eğitim öğretim dönemi dileklerinde bulunup toplantıyı sonlandırdı.


23-02-201723-02-201723-02-201723-02-2017

Başpınar Mahallesi Şehit Savcı Mehmet Selim KİRAZ Caddesi No9 Hendek/SAKARYA - 0 264 614 60 64

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.