CUMHURİYET İLKOKULU YENİ BİNASINDA EĞİTİM ÖĞRETİME BAŞLADI
![CUMHURİYET İLKOKULU YENİ BİNASINDA EĞİTİM ÖĞRETİME BAŞLADI](/meb_iys_dosyalar/2019_10/21094907_photo_2019-10-21_09-49-12.jpg)
İlçemiz Cumhuriyet İlkokulu yeni binasında haftanın ilk zili ile Eğitim Öğretime başlamıştır. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sabri DOĞAN Cumhuriyet İlkokulunun yeni binasında açılış konuşmasında; yeni okul binamısının idareci, öğretmen, öğrenci ve velilerimize hayırlı olması temenni ederek, Okulumuzu İlçemize kazandırılmasında emeği olan herkese teşekkür etti ve Ülkemize, İlimize ve İlçemize Hayırlı olmasını diledi.
Cumhuriyet İlkokulu; 24 derslik, 3 anasınıfı, Fen Bilgisi Laboratuarı, çok amaçlı salonu, Z-Kütüphanesi, toplantı salonları, Rehberlik odası ve idareci odaları ile 6.000 metrekare alan üzerinde ilçemiz yeni mahalle'de, yeni binasında Eğitim Öğretime başlamıştır.