SAKARYA
HENDEK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Cumhuriyet İlkokulu öğrencileri tarafından Öğretmenleri Erdem Sakallıoğlu yönetimde "Bağlama Gösterisi ve Koro Dinletisi" gerçekleştirildi
![Cumhuriyet İlkokulu öğrencileri tarafından Öğretmenleri Erdem Sakallıoğlu yönetimde](/meb_iys_dosyalar/2022_12/16101534_photo_2022-12-15_06-20-01.jpg)
Valiliğimiz himayesinde İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzce yürütülmekte olan #SanatSakarya projesi kapsamında Cumhuriyet İlkokulu öğrencileri tarafından Öğretmenleri Erdem Sakallıoğlu yönetimde "Bağlama Gösterisi ve Koro Dinletisi" gerçekleştirildi. "Müziğin Sesine Kulak Ver" etkinliği kapsamında gerçekleştirilen dinleti izleyicilerin büyük beğenisini topladı.