SAKARYA
HENDEK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
BEYAZ BAYRAK SERTİFİKASI DAĞITIMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
![BEYAZ BAYRAK SERTİFİKASI DAĞITIMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ](/meb_iys_dosyalar/2020_07/08102252_photo_2020-07-08_10-19-06.jpg)
08 Temmuz 2020 Çarşamba günü saat 10:00´da Müdürlüğümüz toplantı salonunda yapılan törende İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sabri DOĞAN; Hendek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Hendek Anadolu İmam Hatip Lisesi, Beylice Ortaokulu, Yenimahalle Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Uzuncaorman Murat Nişancı İlk/Ortaokulu ve Yeniyüzyıl İlkokulu´na "Beyaz Bayrak" sertifikasını teslim etmiştir.