SAKARYA HENDEK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BAKANLIĞIMIZCA GÖNDERİLEN YARDIMCI KAYNAK KİTAPLARI ÖĞRENCİLERİMİZE ULAŞTIRILDI

Milli Eğitim Bakanlığınca öğrenci ve öğretmenlere destek olmak amacıyla ücretsiz olarak verilen yardımcı kaynak kitapların dağıtımı devam ediyor. Bu kapsamda yardımcı kaynak kitaplar ücretsiz olarak Hendek'te öğrencilerin istifadesine sunuldu.
BAKANLIĞIMIZCA GÖNDERİLEN YARDIMCI KAYNAK KİTAPLARI ÖĞRENCİLERİMİZE ULAŞTIRILDI

Millî Eğitim Bakanlığı, tüm sınıf ve kademelerde haftada beş gün yüz yüze eğitime devam ederken öğrenci ve öğretmenlere destek olmak amacıyla Hendek'te de öğrencilere yardımcı kaynak desteği sunuldu. Hendek'te bu kapsamda ..... adet yardımcı kaynak kitap öğrencilere dağıtılmaya başlandı. Basılı olarak öğrencilerin istifadesine sunulan kaynak kitaplara yardimcikaynaklar.meb.gov.tr adresinden dijital olarak da ulaşılabiliyor.

 

Öğrencilerin ana dersler başlığı altında işledikleri Fen Bilimleri, Sosyal Bilimler, İngilizce, Türkçe, Matematik dersleri ile ilgili bölümler halinde sorular bulunuyor. Sorular öğrencilerin anlama ve kavrama yeteneklerini ölçen yeni nesil diye tabir edilen sorular bütününden oluşmakta. Öğrencilerin bu sayede liseye geçiş öncesinde önemli olduğunu söyleyebiliriz.

 

Öğrenciler kaynak kitapları alırken mutluydular ve bundan dolayı herkese teşekkür ettiler.

 

17-01-202217-01-202217-01-202217-01-202217-01-202217-01-2022

Başpınar Mahallesi Şehit Savcı Mehmet Selim KİRAZ Caddesi No9 Hendek/SAKARYA - 0 264 614 60 64

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.