SAKARYA HENDEK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ATİKE HANIM ANADOLU LİSESİ PRAG’DA

Hendek Atike Hanım Anadolu Lisesi  25/04/2016 ile 29/04/2016 tarihleri arasında Çek Cumhuriyeti’nin başkenti Prag’da ITC Education Merkezinde “Bilgi ve İletişim Teknolojilerinin Eğitimde Kullanımı” adlı kursa katıldı.
ATİKE HANIM ANADOLU LİSESİ PRAG’DA

Avrupa Birliği Projesi  Erasmus + Ana Eylem 1 Okul Eğitimi Personel Hareketliliği kapsamında,  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı IPA IV İnsan Kaynaklarının Geliştirilmesi Operasyonel Programı Fonundan desteklenen kursu değerlendiren Müdür yardımcısı Hasan Yıldırım ve okul öğretmenlerinden Emine Paslı, Mustafa Arslan, Hülya Kaya, Recai Süer ve Aslı Çimen kursun çok verimli geçtiğini, aynı zamanda Prag’ın tarihsel ve kültürel dokusunu tanımanın kendileri için iyi bir deneyim olduğunu belirttiler. Bunun yanında ülkemizdeki eğitim şekli ile Avrupa’daki eğitim anlayışını karşılaştırma fırsatı bulduklarını, kursa katılan diğer Avrupa ülkelerinden gelen öğretmenlerle fikir alışverişi yaptıklarını söylediler.

Başpınar Mahallesi Şehit Savcı Mehmet Selim KİRAZ Caddesi No9 Hendek/SAKARYA - 0 264 614 60 64

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.