SAKARYA
HENDEK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
AİLE ve ÇOCUK SEMİNERİ İLERİKİ BİR TARİHE ERTELENMİŞTİR.
![AİLE ve ÇOCUK SEMİNERİ İLERİKİ BİR TARİHE ERTELENMİŞTİR.](/meb_iys_dosyalar/2021_03/15122402_baYYrmadan_cocuk_yetiYtirmek_3_-yatay_.jpg)
AİLE ve ÇOCUK SEMİNERİ
Yazar - Aile Danışmanı Hatice Kübra TONGAR tarafından 17 Mart 2021 Çarşamba günü saat 20.00 da Hendek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Noksel İlkokulu işbirliği ile verilecek seminer; Hocamızın Covid-19 hastalığına yakalanması nedeniyle ileriki bir tarihe ertelenmiştir.
Kıymetli Hocamıza, ailesine ve şifa bekleyen tüm hastalarımıza Yüce Allah'tan acil şifalar diliyoruz.