SAKARYA HENDEK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

8. SINIFLAR ÖDÜLLÜ TÜRKİYE GENELİ CANLI YAYIN BİLGİ YARIŞMASI

8. SINIFLAR ÖDÜLLÜ TÜRKİYE GENELİ CANLI YAYIN BİLGİ YARIŞMASI

 

YARIŞMA ŞARTNAMESİ

*8. Sınıf öğrencilerimizle Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersinde gördükleri Kader İnancı konusuyla alakalı Kahoot ve Youtube Canlı yayın üzerinden 20 soruluk ödüllü bir yarışma yapacağız.

* Yarışmaya katılım için iki ekrana sahip olmanız gerekmektedir. Bunlar internet bağlantısı olan 2 telefon olabilir veya 1 telefon, 1 pc veya tablet (önerilen) olabilir.

* Yarışmanın soruları youtube üzerinden canlı yayında görülecek olup, cevaplar telefondan kahoot uygulamasıyla veya https://kahoot.it/ adresinden verilecektir.

* Yarışmaya katılım, canlı yayında vereceğimiz oyun kodu ile https://kahoot.it/ adresine girilip, Game Pin bölümüne oyun kodunu yazarak onaylayıp, ardından  nickname bölümüne Türkçe karakter ile adınızı soyadınızı yazarak onayladıktan sonra gerçekleşmektedir.

* Yarışmacıların, Türkçe karakter ile kendi isim ? soy isimleri ile yarışmaya katılmaları zorunludur. Yabancı karakter, uygunsuz nickname ile katılan yarışmacılar dereceye girseler bile geçersiz sayılacaktır.

* Uzun ismi olan yarışmacılar ilk ismini kısaltarak girebilirler. Nickname bölümü belli bir karakter sayısında olduğu için duruma göre uygun nickname(ad-soyad) girilmelidir.

* Yarışmamızda dereceye giren yarışmacıların, yarışma sonunda telefonlarındaki kahoot ekranında dereceye girdiğini (ilk 3'e) gösterir ekran görüntüsünü, iletişim bilgileri ile sydozcal@gmail.com  mail adresine göndermeleri gerekmektedir.

 

 

ÖDÜL

1.Olan Öğrencimize 100 TL Kitap Yurdu Hediye Kartı

2.Olan Öğrencimize 50 TL Kitap Yurdu Hediye Kartı

3.Olan Öğrencimize 25 TL Kitap Yurdu Hediye Kartı

 

YARIŞMAYLA İLGİLİ BİLGİLER

Tarih: 20 Kasım Cuma 

Saat: 20.30

Youtube Kanal adresimiz: https://bit.ly/2KnQWpB

 

19-11-2020

Başpınar Mahallesi Şehit Savcı Mehmet Selim KİRAZ Caddesi No9 Hendek/SAKARYA - 0 264 614 60 64

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.