SAKARYA
HENDEK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
20 Derslikli Fen Lisesi imza töreni yapıldı
![20 Derslikli Fen Lisesi imza töreni yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2021_06/29123029_110638_img-20210628-wa0029.jpg)
Hendek Belediyesi tarafından yaptırılacak olan 20 derslikli Fen Lisesinin protokol imza töreninde konuşan Başkan Turgut Babaoğlu, "Fen Lisesi gibi bir eseri ülkemize kazandıracak olmanın haklı gururunu yaşıyoruz " derken Vali Çetin Oktay Kaldırım, "Milli ve manevi değerlerine bağlı, nitelikli, kaliteli gençlerin yetişmesine vesile olacak bu bilim yuvasının şimdiden şehrimize hayırlı olmasını diliyorum. Tebrik ediyorum" dedi.